Zajęcia w roku szkolnym 2022/2023

Zajęcia w roku szkolnym 2022/2023

21 września, 2022, przez: szampierz

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż 4. października rozpoczniemy kolejny sezon!
Na naszej stronie pojawił się nowy rozkład zajęć. Nastąpiły w nim pewne zmiany.

Tydzień treningowy rozpoczną wtorkowe zajęcia prowadzone przez Jakuba Wrzalika. Podobnie jak w poprzednim sezonie będą to zajęcia z zawodniczą grupą Arma Warszawa. Z tego względu na trening zapraszamy starszych i bardziej doświadczonych w boju szermierzy.

W środy spotkamy się z młodszą grupą początkującą, a następnie salę zajmą wszyscy szermierze mający za sobą przynajmniej jeden semestr nauki, niezależnie od wieku.

Młodsza grupa początkująca otworzy dzień treningowy również w czwartki, a po nich spotkamy się z starszą grupą początkującą. Tu, droga młodzieży, spodziewajcie się mocnego wycisku!

Piątek jest dniem treningu łączonego starszaków z bardziej doświadczonymi szermierzami. Ta jednostka treningowa będzie przeznaczona na rozwój taktyczny, będą dominowały walki różnego typu oraz gimnastyka. Ostatni kwadrans zajęć będzie przeznaczony na samorozwój i pracę własną uczestników – o tym wspomnimy w późniejszych postach 🙂
Powyższymi grupami zajmie się Krzysztof Janus.

Oczywiście nadal istnieje możliwość umówienia się na lekcje indywidualne poza godzinami zajęć, w bardziej odpowiadającym dniu. Dopuszczamy również możliwość formy lekcji dla więcej niż jednego uczestnika. W celu ustalenia terminu lekcji prosimy o kontakt mailowy.

Zmiany nie tylko w grafiku zajęć

Niestety musimy poinformować o zmianie cennika. Rosnące koszty dojazdu na zajęcia, fizjoterapii, kursów dla instruktorów oraz ogólna sytuacja w kraju wymuszają na nas takie działania. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Plany na sezon

W tym sezonie szermierze będą mieli dodatkową przestrzeń do samodzielnej pracy nad tekstami historycznymi, działaniami szermierczymi oraz ćwiczeniami fizycznymi.
W trakcie sezonu spotkamy się na kilku wydarzeniach okazjonalnych. W tym roku kalendarzowym czekają nas spotkania z okazji Halloween oraz świąteczna ceremonia Fechtschule.


Więcej o naszych instruktorach można znaleźć tym miejscu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wątpliwości.


Do zobaczenia w październiku!

Kategorie:  Życie Klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.