NOWY SEZON! Zajęcia w roku szkolnym 2021/2022

NOWY SEZON! Zajęcia w roku szkolnym 2021/2022

29 września, 2021, przez: szampierz

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż już od 4. października startujemy z nowym sezonem!
W najbliższy poniedziałek Jakub Wrzalik przywita grupę zaawansowaną, która po licznych wakacyjnych bojach, troszeczkę zwolni tempo i postawi na szlifowanie techniki, taktyki oraz cech motorycznych.

We wtorek oraz czwartek Krzysztof Janus zajmie się zarówno początkującymi adeptami jak i tymi którzy swoje pierwsze szermiercze kroczki postawili w tamtym roku.
W środę lekcje indywidualne dla młodzieży i dorosłych. Jeśli znajdą się chętni czas ten z przyjemnością przemianujemy na kolejną grupę, wedle zapotrzebowania.
I w takim rozkładzie spędzimy najbliższy semestr. Na naszej stronie znajduje się aktualny GRAFIK.

How did people workout in the medieval period? - Quora


KRÓTKA RELACJA Z MINIONYCH LETNICH WYDARZEŃ
Podczas wakacji rozegrany został nasz wewnętrzny turniej w morderczej formule. Walki miały postać „meczów” i toczyły się do trzech wygranych „setów” (każdy do 5 punktów). Pomiędzy setami zaś następowała zaledwie minutowa przerwa. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju został Szymon Wojciekiewicz, a drugie miejsce wywalczył Piotr Jadachowski – obu Panom gratulujemy 🙂

Już na początku roku szkolnego, mieliśmy przyjemność współprowadzić spotkanie integracyjne dla świeżo upieczonych licealistów jednej z warszawskich szkół. Zarówno uczestnicy jak i my bawiliśmy się świetnie, zapraszamy ponownie 🙂
A skoro wakacje to i wyjazdy! Nasz instruktor, Krzysztof Janus, przywiózł złoty medal z turnieju na broń stalową z ograniczonym ubraniem ochronnym – Fechtfest we Wrocławiu.
Kolejnym sukcesem, choć bez podium, okazał się wyjazd Macieja Talagi na ligowy turniej BHC w Poznaniu. Maciej pokazał zupełnie inny styl walki niż do tej pory widywany na turniejach, bazujący na jego badaniach traktatu HS3227a. Wszystkie jego walki w turnieju miecza długiego można obejrzeć TUTAJ.

Cały czas prowadzimy nabór, zapraszamy do kontaktu przez FB, mailowo lub telefonicznie.

Kategorie:  Życie Klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.